www.cvonline.hu

SZERVIZ DISZPÉCSER

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

Szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető XXII. kerületi kereskedelmi cég motivált, közeli lakhellyel rendelkező munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • reklamációk, minőségi kifogások kezelése, telefonon és e-mail-en keresztül,
  • alkatrész kiadás és visszavételezés
  • alkatrész megrendelésben részvétel
  • beérkezett termékek ellenőrzése, adatlapok készítése
  • alkatrész raktár kezelése,
  • visszáru ügyintézés, elszámoltatás,
  • dokumentumok rendszerezése,
  • postai ügyintézés,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Microsoft Office Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • ügyviteli rendszer ismeretének elsajátítása
  • szakmai ismeret előny
  • jó kommunikációs készség
  • fedhetetlen előélet
  • lojalitás
  • rendszerben való gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület.

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre való jelentkezéssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő