www.cvonline.hu

Szerviz asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.12.15.
Hirdetés azonosító: 963740

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat szerviz asszisztens pozícióba budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Hozzájárulás a szerviz tevékenység zavartalan működéséhez
- Karbantartás vezetők munkájának segítése
- Adatbázisok, munkalapok kezelése főleg excelben
- Ajánlatok előkészítése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a karbantartó kollégákkal
- Probléma esetén panaszkezelés

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (különösen word, excel)
- 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Proaktív, dinamikus személyiség

- Előny: műszaki végzettség, tapasztalat ill. érdeklődés

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdés
- Biztos hátterű vállalat
- Hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján