www.cvonline.hu

Szerviz asszisztens (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 246 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását  ill. teljeskörű szervizelését.
Vállalatunk 6 regionális képviseletével mintegy 500 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

A Pappas Auto Kft. pécsi telephelyére

Szerviz asszisztens

munkatársat keres.

A munkakör célja
Az autószervizelési tevékenység átfogó és megbízható adminisztratív támogatása

Fő feladatok

  • Számlázás, egyéb bizonylatok kiállítása, rendezése
  • Pénztárkezelés
  • Ügyfelek fogadása, vendéglátása
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Ügyfél adatbázis karbantartása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Folyamatos együttműködés a munkafelvevő és alkatrész-értékesítő kollégákkal
  • Üzemvezető aktív adminisztratív  támogatása
  • Részleges  munkaügyi feladatok (pl. munkaidő nyilvántartás, egyéb munkaügyi bizonylatok)

Amit elvárunk:

  • min. középfokú szakirányú végzettség (előnyösen közgazdasági, pénzügyi vagy kereskedelmi)
  • adminisztratív-pénzügyi területen szerzett többéves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • aktív középfokú német nyelvtudás (ennek megléte nélkül nem érdemes megpályázni az állást!)

Feltétlen előnyt jelent:

  • autószerviz területen szerzett adminisztrációs tapasztalat

Ideális jelöltünk:

  • precíz, felelősségvállaló
  • stressztűrő
  • maximálisan ügyfélorientált
  • együttműködő
  • pozitív beállítottságú személy

Elvárjuk még az ügyfélszolgálati munkához szükséges kultúrált megjelenést és fellépést.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, bejelentett fizetés
  • vonzó béren kívüli juttatások
  • eredményfüggő éves prémium
  • nemzetközi háttérű cég nyújtotta stabil munkahely
  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör

Jelentkezés fényképpel elátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti e-mail címen.

Helyek Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő