www.cvonline.hu

SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Budapesti márkaszerviz  (Skoda, Volkswagen) XV. kerületbe

munkatársat keres

Feladatok:

  • műhely adminisztrációs munkájának elvégzése,
  • ügyfelek telefonos értesítése,
  • részvétel a garanciális elszámolás folyamatában,
  • időszakosan munkafelvevői feladatok,
  • logisztikai feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú műszaki közép vagy felsőfokú végzettség
  • minimum 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség, ügyfélkezelési tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló számítógép felhasználói gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőséget
  • korszerű, igényes munkahely
  • stabil, megbízható vállalati háttér

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz beküldésével - a SZERVIZ ADMIN megjelölésével –az alábbi e-mail-címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő