www.cvonline.hu

Szerviz-adminisztrátor

  • A hirdetés 1289 napja lejárt

Cégünk 2013-ban átalakult, összhangban a Psion Plc.-nek a Motorola Solutions-ba történt beolvadásával. Új cégünk a PDA Rendszerház Kft. a Psion Rendszerház Kft. utódszervezete, jelentős szerepet tölt be a hazai mobil informatikai és kommunikációs piacon. A Psion termékek több mint 20 éves forgalmazása során több százezer, különféle ipari és kereskedelmi, valamint személyi használatú kéziszámítógépet értékesítettünk.

Munkánkat, felkészültségünket és a technológia hasznosságát számos referencia bizonyítja. Célunk, hogy a szakképzett és kreatív munkatársainkkal sokrétű, magas színvonalú, megbízható alkalmazásokat, programokat készítsünk partnereink, megrendelőink számára. Csapatunkba most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A szervizes kollégák munkájának adminisztratív támogatása
  • Angol nyelvű levelezés beszállítókkal/partnerekkel
  • Egyéb rendszeres adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kisebb műszerész munkák elektronikai javítások elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. középfokú, aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban (alapkövetelmény!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Tervezhető és kiszámítható jövőkép
  • Jó munkahelyi légkör

Munkaidő: teljes munkaidő (6-8 óra)

Munkavégzés helye: Óbuda

Jogosítvány: B kategória,  saját gépjármű

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő