www.cvonline.hu

Szervező, kapcsolattartó

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

 Magyar informatikai fejlesztő cég
keres munkatársat

munkakörbe
(részmunkaidőben is)

Feladat:

  • Részvétel pénzintézetek számára készülő szoftverek fejlesztésében
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Bevezetésben történő közreműködés
  • Tesztelés és rendszer átadás felhasználóknak
  • Dokumentálás
  • Felhasználók oktatása
  • Esetenként bemutatók tartása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzintézeti folyamatok alap szintű ismerete
  • 2 - 5 év banki szervezői vagy ügyviteli vagy ügyfél kapcsolattartási tapasztalat
  • Office eszközök ismerete (Excel, Word, Power Point)
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Team munka támogatása

Előny:

  • UML és RUP ismeretek
  • Német nyelvtudás (írásban és/vagy szóban)

Munkaidő:

  • Az állásra teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás keretében, esetenként távmunka lehetőségével keresünk munkatársat
  • kisgyermekes édesanyák jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII.

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény és munkaidő-vállalás megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő