www.cvonline.hu
Szervezeti koordinátor gyakornok (Referenciaszám: PJ4922)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1082125
lejárt

Budapesti, IV. kerületi multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Szervezeti koordinátor gyakornok

Feladatok:
- Rendezvények szervezésben való közreműködés megrendelések elkészítése, logisztikai feladatok elvégzése (helyszínen felügyelet, ellenőrzések, résztvevők fogadása, stb.)
- Faliújságok gondozása, kommunikációs anyagok elkészítésében való részvétel
- Utazások szervezése, work flow-k indítása az engedélyezéshez
- Oktatások, képzések szervezése, adminisztrálása
- Irodaszerek, eszközök biztosítása megrendelések elindítása, beérkezett dolgok eljuttatása a felhasználóhoz
- Irattárazási feladatok megszervezése, elvégzése
- Megbeszélések szervezése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 20 óra vállalása minimum 1 évig
- Középfokú angol nyelvtudás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.