www.cvonline.hu

Szervezetfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.18.

Pozíció leírása / Job description

Tapasztalt vagy szervezetfejlesztésben/ kapacitás-modellezésben és szeretnél pénzügyi szektorban dolgozni? Támogató környezetet keresel, ahol szakmai fejlődésre is lehetőséged van? Erős stratégiai látásmóddal rendelkezel? Akkor ez a Te lehetőséged:

Piacvezető multinacionális pénzintézet budapesti központjába keresünk Kapacitás-modellező szervezetfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

• Szervezeti hatékonyság vizsgálata, javaslatok megfogalmazása
• Szervezeti változás implementációk irányítása, dokumentációja
• Szervezeti sztenderdek alkalmazása
• Kapacitás felmérések készítése
• Javaslattétel az erőforrások elosztására
• Szabályzatok véleményezése
• Szabályzati struktúra fejlesztése/ fenntartása
• Vezetőkkel való szoros együttműködés, támogatásuk a létszámot és a szervezetet érintő döntések meghozatalában
• Rendszeres és ad-hoc riportok, prezentációk készítése a menedzsment számára

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (előny a gazdasági végzettség)
Erős középfokú angol nyelvtudás
• 3-4 éves tapasztalat munkaerő tervezés és kapacitás számítás területén
• Vonatkozó módszertan ismerete
• MS Office ismeret
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Eredményorientáció és céltudatosság
• Proaktivitás
• Együttműködés és csapatszellem

Amit kínálunk:

• Színvonalas munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Kiemelkedő juttatási csomag
• Fejlődési lehetőség
• Teljes szervezeti működésre való rálátás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -