www.cvonline.hu
Szervezetfejlesztési szakértő 4 hónapra
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.20.
Hirdetés azonosító: 724558
lejárt

 Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkatársat 4 hónapra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A vezetőkkel szoros együttműködés kialakítása, támogatásuk a létszámot és a szervezetet érintő döntések meghozatalában,
  • A szervezeti sztenderdek és "legjobb gyakorlatok" alkalmazása a szervezeti hatékonyság növelése érdekében,
  • Szervezeti hatékonyság vizsgálata, az eredmények alapján javaslatok megfogalmazása a szervezeti struktúra egyszerűsítésére, átalakítására,
  • A szervezeti változások implementációjának irányítása, kezelése,
  • A szervezeti ábra és a szervezeti kódex dokumentációja,
  • Létszám-modellek alkalmazása, az eredmények alapján javaslattétel az erőforrások újra elosztása,
  • Pontos létszámtervek és létszám monitoring riportok készítése a menedzsment számára,
  • Szabályzatok véleményezése, publikálása, a szabályzati struktúra fejlesztése és fenntartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Legalább 2 éves, hasonló területen megszerzett releváns tapasztalat,
  • Szervezeti modellek, szervezet tervezési és fejlesztési módszertanok ismerete,
  • Változás-menedzsmenthez kapcsolódó módszerek, módszertanok alkalmazása,
  • Munkaerő-tervezés és kapacitás számítás terén szerzett tapasztalat, valamint a vonatkozó módszertan ismerete,
  • Asszertivitás, proaktivitás, együttműködés, céltudatosság,
  • Rendszerszemlélet, önálló munkavégzés képessége,
  • 4 hónapos munkaviszony vállalása.

Amit nyújtunk:

  • 4 hónapos határozott idős szerződés munkaerő-kölcsönzés keretében. A 4 hónapos munkaviszony helyettesítés miatt történik.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.