www.cvonline.hu
Szervezetfejlesztési Specialista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.07.
Jelentkezési határidő: 2014.06.11.
Hirdetés azonosító: 772057
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, domináns piaci pozícióban lévő partnerünk keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Szervezetfejlesztéssel kapcsolatos feladatok működtetése
- Szervezeti diagnosztika, elemzések elkészítése
- Elemzési irányok alapján éves szervezetfejlesztési terv kialakítása, programok kidolgozása
- Globális programok lokális adaptálása – tervek kidolgozása, kivitelezése
- Tanácsadó és coach szerepkör betöltése felmerülő szervezetfejlesztési lehetőségek esetén
- Új belépők orientációs programjának működtetése
- Teljesítményértékelési folyamat működtetése
- Képzési költségvetés kezelése, éves és havi szintű tervezés
- Megrendelések, értékelések, regisztrációk, statisztikák készítése

Követelmények
- Felsőfokú, humán vagy gazdasági jellegű végzettség
- Legalább 1-2 év HR/szervezetfejlesztés területén szerzett munkatapasztalat
- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
-SAP tudás előnyt jelent
- Tervezési, elemzési és szervezési készség
- Magas szintű kommunikációs készség, nyitottság
- Proaktív, problémamegoldó szemléletmód
- Innováció, kezdeményezőkészség
- Kreativitás, határozott kiállás