www.cvonline.hu

Szervezetfejlesztési munkatárs

  • A hirdetés 1353 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-14/2013)

Feladatkör:

  • Munkatársak fejlesztési folyamatának kidolgozása és működtetése;
  • Teljesítmény-menedzsment rendszer kidolgozásában közreműködés;
  • Vezetői (coaching) képzések szervezése;
  • Szervezeti igények beazonosítása, kapcsolódó koncepció kidolgozása, javaslat előkészítése;
  • Modul menedzselését végző szakmai csoport és hálózat támogatása;
  • A modul pályázati dokumentációjában vállaltaknak megfelelő, szabályszerű lebonyolításban való közreműködés;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, modul jelentések előkészítése, projektdokumentációk elkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Modul menedzsmentjéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adatgyűjtések és lekérdezések ellátása;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, belső minőségbiztosítás működtetése, információmenedzsment, elszámolás-menedzsment stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Min. 3 év releváns tapasztalat támogatott képzések, tréningek szervezésében, dokumentálásában, szervezetfejlesztési projektek megvalósításában,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, mobilitás,
  • Problémamegoldó képesség, ütemes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Team munka tapasztalat, „csapatjátékos” hozzáállás
  • Jó rendszerező képesség,
  • Proaktív gondolkodásmód, projektszemlélet,
  • Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett munkatapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: – Szervezetfejlesztési munkatárs (KLIK/05/2022-14/2013)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű