www.cvonline.hu

SZERVEZETFEJLESZTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. Szervezetfejlesztési részlegébe keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó szakembert, aki tudásával hozzájárul cégünk folyamatos fejlesztéséhez. Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk BUDAPESTI munkavégzéssel

munkatársat.

 Feladatok:

  • Az Unix Autó Kft. ügyfeleivel magas szintű telefonos kapcsolattartás
  • Telefonos felmérések készítése
  • Időpont egyeztetés, látogatási terv készítése a manager-ek részére
  • A részleghez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Telefonos ügyfélszolgálatnál szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • Román és/vagy szlovák nyelv magas szintű ismerete
  • Autóalkatrész kereskedelmi tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Szlovák