www.cvonline.hu

Szervezési munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát,

mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.

Ha kedvet érzel és megfelelsz az alábbiaknak valamint szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged keresünk teljes munkaidőben, budaörsi központunkba, mint:

Az alábbi fő feladataid lesznek:

  • Felelős leszel az áruházi egységek egységes működéséért (adminisztráció, raktár/logisztika, pénztárak)
  • Felügyeled az egyes áruházak operatív folyamatait
  • Belső ellenőrzéseket végzel
  • Elvégzed a céges gépkocsik / telefonok adminisztrációját
  • Aktívan részt veszel a leltárak munkálataiban
  • Biztosítod a megfelelő mennyiségű és minőségű nyomtatványokat, beszerzed és kiadod azokat

Elvárások:

  • Gazdasági v. logisztikai v. kereskedelmi végzettség
  • Vezetői készségek
  • Magabiztos angol v. német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó szervező és lebonyolító készség, kiváló kommunikációs és koncentrációs készség
  • Együttműködő készség, határozottság, pontosság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Mobilitás, B. típusú jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Önálló, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél
  • Alapbér, utiköltség-térítés, cafeteria rendszer
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük az alább megadott elérhetőségre küld el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, motivációs leveled részünkre 2016.11.15-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Az alábbi email címen Nagy Annamária részére.

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest