www.cvonline.hu

Szervezési munkatárs - Lakástakarék Pénztár

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Szervezési munkatárs - Lakástakarék Pénztár munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Informatikai rendszer bevezetéshez kapcsolódó projekt jellegű üzleti feladatok elvégzése, koordinálása;
  • Migrációval kapcsolatos adatelemzésekben közreműködés;
  • A számlavezető rendszerben történő verzióváltásokhoz kapcsolódó változások kezelése, fejlesztőkkel és társterületekkel való kapcsolattartás;
  • A szabályzatírás- valamint a folyamatokhoz tartozó BCP eljárásrendek elkészítésének/frissítésének koordinálása szervezetben, minőségbiztosítás;
  • Területhez tartozó hatályos szabályzatok folyamatos követése, szükség szerinti frissítése, módosítása;
  • Az LTP fejlesztéseihez kapcsolódó tesztesetek megírásában és a tesztelésben történő aktív részvétel, tesztelések minőségbiztosítása;
  • Kapcsolattartókkal, lakás-takarékpénztári és banki társosztályokkal való egyeztetés, együttműködés;
  • A Társaság panaszkezelési feladatainak teljes körű ellátása a kivizsgálástól a megválaszolásig;
  • Vezetői és a területhez tartozó MNB jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások készítése;
  • Az LTP tevékenység ellátását szabályozó hazai jogszabályok naprakész ismerete, a hatáskörében végrehajtható, bennük szereplő előírásoknak megfelelő működés biztosítása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy gazdasági informatikai végzettség
  • 2 éves banki vagy szervezési esetleg IT tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások ismerete

Személyiségbeli elvárások:

  • Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • Problémamegoldó, megoldás-orientált hozzáállás,
  • Határozott fellépés,
  • Fejlett kommunikációs és érdekérvényesítési készség
  • Kezdeményező, proaktív hozzáállás,
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt,
  • Precíz dokumentálási képesség,
  • Terhelhetőség, kiváló munkabírás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Rendszerbevezetésben, rendszercserében való részvétel,
  • Folyamatszervezési tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvismeret,
  • Lakás-takarékpénztári termékek ismerete.

Állás adatai:

Állás azonosító: 2410
Pozíció pontos megnevezés: Szervezési munkatárs - Lakástakarék Pénztár
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Back Office / Operáció
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.08.31.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő