www.cvonline.hu

Szerverüzemeltetési csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 834787

Ügyfelünk, a hazai hálózatfejlesztési, üzemeltetési piaci egyik meghatározó alakja új,vezető kollégát keres Szerverüzemeltetési csoportvezető pozícióba.

Feladatok:
  • IT üzemeltetést végző mérnök csapat munkájának irányítása
  • Üzemeltetési folyamatok végrehajtásának felügyelete, fejlesztése
  • A csoport működésének elemzése, fejlesztése, a fejlesztések képviselete, felügyelete
  • People management feladatok
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés más csoportvezetőkkel és szolgáltatásmenedzserekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Átfogó, naprakész hardver/szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat (Windows server preferált)
  • Nagyvállalati környezetben megszerzett mérnöki gyakorlat és legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Korszerű IT üzemeltetés folyamatainak és működésének ismerete
  • Fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • ITIL v3 vizsga
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jödevelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió