www.cvonline.hu

Szerveradminisztrátor

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Szerveradminisztrátor munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • a tesztmérnöki csoport tagjaként a globális technikai csapat támogatása,
  • mainframe szerveren futó gyártási tesztkörnyezet és a hozzá tartozó unix alapú szerverfarm és alkalmazások adminisztrációja, felügyelete,
  • a gyártási folyamatok támogatása, részvétel a fejlesztésben,
  • karbantartás-tervezés (ütemezés, költségvetés-tervezés),
  • részvétel új termék bevezetésében – szervermigráció, fejlesztés,
  • folyamatos CPU room állapotfigyelés,
  • hardver hibák javítása,
  • tervezett fejlesztések, frissítések elvégzése,
  • projektek teljes körű dokumentációja.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 éves Linux operációs rendszerrel szerzett tapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás,
  • kétműszakos munkarend vállalása (8-16 óráig és 14-22 óráig),
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • informatikai végzettség,
  • alapvető programozási ismeretek,
  • alapvető webfejlesztési ismeretek,
  • mainframe rendszerekkel szerzett tapasztalat,
  • SQL cluster management tapasztalat,
  • AIX ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő