www.cvonline.hu

Szerver üzemeltető (QS-6331)

  • A hirdetés 415 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

Holdingtársaságunk magyarországi csapatába keresünk Szerver Üzemeltető kollégát.

Feladatok:

  • Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása a cég ügyfeleinél
  • SQL 2012/2014 szerver üzemeltetése
  • SQL adatbázis mentés / visszaállítás
  • SQL profiler használata
  • SQL reporting konfigurálása, alkalmazása
  • SQL data collection konfigurálása, alkalmazása
  • Transact-SQL ismerete
  • Sharepoint Üzemeltetés
  • SQL problémák hibakeresése
  • Powershell script nyelv ismerete

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-4 év tapasztalat alkalmazás- és adatbázis-üzemeltetés területén (Microsoft platformon futó alkalmazások MS SQL adatbázis környezetben)
  • Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2008/2014 Server ismerete és üzemeltetési gyakorlata
  • MS Windows kliens magas fokú ismerete
  • Hálózati ismeretek

Előny:

  • MS CRM üzemeltetési vagy ERP üzemeltetési tapasztalat
  • Dynamics AX 2012 R2 alkalmazás ismerete (telepítés, konfiguráció)
  • TFS – Team Foundation Server ismerete
  • Sharepoint üzemeletetés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes fizetés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő