www.cvonline.hu

Szerszámüzemi műszakvezető

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, fémipari gyártó partnercégünkhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

SZERSZÁMÜZEMI MŰSZAKVEZETŐ

Győrben.

Feladatok:

  • Beosztottak munkájának irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése, értékelése.

  • Éves képzési terv kialakítása, végrehajtása.

  • Szerszámüzemben található gépek, berendezések munka, ellenőrzési és karbantartási utasításainak betartatása.

  • Aktív részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységben.

  • A keresztfunkciós csoport tagjaként aktív részvétel a szerszámjavítási folyamatban.

  • Az ellenőrző eszközök, mérő és vizsgáló berendezések használatának megkövetelése.

  • Az ellenőrzési utasításokhoz kapcsolódó minőségügyi bizonylatokat kezelése.

  • Részvétel a szerszámüzem minőségügyi felülvizsgálatain, intézkedés a hiányosságok megszüntetésére.

  • A minőségi mutatók tudatos és folyamatos javításában a munkatársak támogatása.

  • A rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása.

  • A munkatársak folyamatos képzésével a szakszerű munkavégzés feltételeinek megteremtése.

  • Gazdálkodás az irányítása alá tartozó létszámmal, berendezésekkel, anyagokkal, szerszámokkal.

  • A gépek, berendezések, környezet állagának megóvása.

  • A programban lévő gyártási folyamatok teljesítése.

  • Rendszeres kapcsolattartás a társüzemek vezetőivel, velük az esetleges közös problémák megbeszélése, közös megoldása.

  • A folyamatban lévő fejlesztések aktív támogatása.

  • Az adott terület ergonómiai fejlesztésében való részvétel az üzemvezetővel együtt.

  • Ajánlatok rendezése, kisebb területileg specifikus fejlesztések koordinálása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség ( technikusi bizonyítvány, vagy érettségi és felsőfokú szaktanfolyam.

  • Hasonló területen szerzett minimum 5 éves folyamatos szakmai tapasztalat.

  • CNC gépkezelői vagy gépi forgácsoló tapasztalat.

  • Darukezelői vizsga, targoncavezetői engedély és gyakorlat.

  •  ABB robotkezelői alapismeretek.

  • Anyag, szerszám valamint forgácsolási technológia ismerete.

  • Szerszámüzemi hagyományos gépkezelői tapasztalat.

  • Határozott személyiség, vezetői attitűd.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő