www.cvonline.hu

Szerszámüzemi munka előkészítő

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • szerszámüzemi alkatrészek megmunkálásához, legyártásához szükséges technológia meghatározása
  • műanyag fröccsöntő szerszámok legyártásához szükséges megmunkálási stratégia meghatározása a szerszámüzemi gyártástechnológiával egyeztetve

Elvárások:

  •    középfokú műszaki végzettség
  •    minimum 3 éves gyakorlat, hasonló munkakörben
  •    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •    önálló, pontos, precíz munkavégzés
  •    acél és fémmegmunkálási technológiák ismerete

Előny:

  • angol vagy német nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műanyag fröccsöntő szerszámok ismerete
  • CNC vagy CAD programok ismerete

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:  Ajka - Veszprém megye