www.cvonline.hu

Szerszámüzemi fröccsöntés-technológus

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Ügyfelünk biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi vállalat.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • · Alkatrész geometria minősítése gyárthatóság szempontjából
  • · Szerszámterv kialakításában való aktív részvétel fröccsöntés technológiájának tekintetében
  • · Szerszámpróbák elvégzése
  • · Szerszámpróbák és a gyártott minták minősítése és kiértékelése
  • · Ciklusidő optimálása a kalkulált értékekhez
  • · Vevőnél történő szerszám átadás-átvétel lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipar mérnök végzettség előny)
  • 5 éves műanyagipari tapasztalat
  • Fröccsöntési technológia alapos ismerete
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Csapatmunkára való képesség, analitikus gondolkodás, célorientáltság

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye
Helyek Ajka
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol