www.cvonline.hu
Szerszámüzem vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.22.
Hirdetés azonosító: 950217
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerszámüzemi termelés operatív koordinálása
  • Alkalmazottak közvetlen vezetése, folyamatos szakmai képzése
  • Fröccsöntő szerszámok karbantartási és javítási munkálatainak irányítása, folyamatok fejlesztése
  • Szerszámok egyedi karbantartási utasításainak elkészítése, dokumentációkezelés
  • Szerszámüzemi utasítások betartása, betartatása és felügyelete
  • A megfelelő szerszámok és eszközök biztosítása, a szükséges tartalék-alkatrész készletek meghatározása
  • Szakmai támogatás a termelési problémák és selejtelemzések során
  • Kapcsolattartás a szerszámüzemi cégekkel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Szerszámkészítésben, gyártásban szerzett több éves tapasztalat
  • Több éves csoportvezetői tapasztalat
  • Microsoft Office, SAP felhasználói szintű ismeretek
  • CAD-CAM ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés, határozott fellépés, csapatmunka

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.