www.cvonline.hu

SZERSZÁMÜZEM VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 936295
Link megjelenítése/images/editor/1430827579.jpg" border="0" width="100" />Link megjelenítése/images/editor/1430827642.jpg" border="0" width="80" />

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A szerszámüzem működésének operatív koordinálása
  • A szerszám-karbantartási szervezet irányítása, a munkatársak vezetése, folyamatos szakmai képzése
  • Présszerszámok karbantartási és javítási munkálatainak irányítása, folyamatok fejlesztése
  • A szerszámkarbantartáshoz tartozó munkautasítások, ellenőrzési utasítások, karbantartási előírások elkészítése, dokumentációkezelés
  • Szerszámüzemi utasítások betartásának érvényesítése
  • A megfelelő szerszámok és eszközök biztosítása, a termelés folyamatosságának biztosítása
  • A szükséges tartalék-alkatrész készletek meghatározása és optimalizálása
  • Szakmai támogatás a termelési problémák és selejt-elemzések során, elemzések, riportok készítése
  • Kapcsolattartás szerszámgyártó cégekkel

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felső- vagy középfokú végzettség, mérnöki diploma előny
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Lemezalakító présszerszámok gyártásában vagy karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Jó problémamegoldó-, kommunikációs- és szervezőkészség
  • Precíz, pontos munkavégzés, határozott fellépés, csapatmunka, utazási hajlandóság
  • Gyártópartnerek látogatásának vállalása
  • Autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat előny

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMÜZEM VEZETŐ, Közép-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678