www.cvonline.hu

Szerszámüzem-vezető

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező német tulajdonú termelő cégnél dolgozni, jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk több mint 160 éve a fémes szerkezeti anyagok alakításával foglalkozik. Hamarosan öt évtizede készít a vállalatcsoport precíziós kovácsolt darabokat a nemzetközi autóipar számára és az elmúlt években Európa 500 legdinamikusabb középvállalkozása közé lépett elő.

Feladatok:

  • Szerszámüzem dolgozóinak vezetése, napi feladatok megszervezése (6 fő),
  • lapcsolattartás a termelésvezetővel, szerszámbeszállítókkal, az üzemmel,
  • szerszámok ellenőrzése, átvétele, fejlesztése,
  • technológia fejlesztése,
  • az üzem optimális működésének biztosítása.

Elvárások:

  • Legalább két év kovácsolástechnikai tapasztalat,
  • szerszámtervezői és szerszámkészítői gyakorlat (kovácsolási területen),
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • középszintű szakmai angol vagy német nyelvtudás
  • Heves megyei lakhely.

Amit megbízónk kínál:

  • Stabil, megbízható háttér,
  • sokrétű juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

E-mail cím megjelenítése

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol