www.cvonline.hu

Szerszámüzem vezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1347 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei fémmegmunkálással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk angol vagy német nyelvtudással rendelkező, határozott, kommunikatív Szerszámüzem vezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Szerszámüzem vezetése (10 fő)
  • Fémmegmunkáló és késgyártó üzem támogatása
  • Aktív részvétel a tervezésben (külső szerszámgyártó támogatása az elvárásoknak megfelelően)
  • Belső szerszámüzem technológiai támogatása, fejlesztése
  • Szerszámok és készülékek tervezésében, javításában való részvétel
  • Folyamatjobbító tevékenységek
  • Költséghatékony termelés fenntartása
  • Terület dolgozóinak szakmai fejlesztése
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal

Elvárások:

  • Legalább 5 éves, szerszámgyártási területen, valamint forgácsoló megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • CNC gépkezelői végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Szerszámüzem vezetői tapasztalat előny
  • CAD szoftver (SIEMENS NX) és SAP ismeret előny

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.