www.cvonline.hu

Szerszámtervező

  • A hirdetés 361 napja lejárt

Autóipari beszállító győri szerszámüzemébe keres lemezszerszámok tervezésére a következő pozícióba munkatársat:

HR6955408X

Általános elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 5 éves szakmai gyakorlat progresszív és sorozat , valamint egyedi húzó és hajlító szerszámok tervezésében
  • Önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, új technológiák, új konstrukciók iránti fogékonyság
  • Dinamikus, fejlődni vágyó személyiség

Szakmai elvárások:

  • UNIGRAPHICS NX tervezőrendszer és a szerszámtervező modul profi ismerete.
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávon biztos munkahely

Munkavégzés helye: Győr

Please, send your CV to E-mail cím megjelenítése e-mail address, by indicating the following reference number in the Subject field: HR6955408X

Additional Information:
VISION Recruitment Hungary
Phone: +36 1 919 12 70

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...