www.cvonline.hu

Szerszámtervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 815713

Autóiparnak beszállító, gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Fémalakító szerszámok tervezése,
  • árajánlatok készítésében való részvétel
  • anyagrendeléshez igény összeállítása,
  • kapcsolattartás a külsős tervezőkkel,
  • eszközeinek és munkaterületének tisztántartása,
  • tűz és balesetvédelmi valamint a munkabiztonsági, munkavédelmi előírások betartása,
Elvárások:
  • műszaki végzettség,
  • fémalakító szerszámok tervezésében való jártasság,
  • gyártásban és termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete;
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • nagyfokú önállóság;
  • rátermettség.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • támogató munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, egy műszakos munkarendben 7:00-15:00
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: TST-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió