www.cvonline.hu

Szerszámtervező - Projektvezető

  • A hirdetés 84 napja lejárt

(Komplex munkakör szerszámtervezőknek vezetői attitűdökkel, kiemelkedő bérezés)

Dinamikusan fejlődő és kiválóan prosperáló fémmegmunkáló vállalat

A munkavégzés helye: Autópálya-lehajtónál, Budapest és Székesfehérvár egyaránt mindössze 20 perc, Fejér megye
Munkaidő: teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja: azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkaköri feladatok:

Szerszámtervezőként:

  • műanyag fröccsöntésben és fémmegmunkálásban használt szerszámok tervezése
  • műszaki támogatás szerszámpróbákon
  • szerszámkorrekciók, optimálások elvégzése
  • 2D/3D szerszámdokumentáció elkészítése

Projektvezetőként:

  • Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Kick off meetingeken részvétel
  • Időtervek összeállítása, vevőkkel való folyamatos egyeztetés
  • Vevői dokumentáció elkészítése
  • Projekt dokumentáció elkészítése
  • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével
  • Ügyféligények koordinálása
  • CadCam csapat vezetése

Munkaköri célok:
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése
→ Tulajdonosi elvárások teljesítése
Közvetlen felettes: Ügyvezető

Napi munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 óra

Juttatások:

Havi bér összege: Egyedi megállapodás szerint

Egyéb:

  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Személyes szakmai fejlődés,
  • Albérlet támogatás vagy bejárási költségtérítés (autó, vonat)
  • Továbbképzések, szakmai orientációk támogatása

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Műszaki végzettség
Tapasztalat: Legalább 3-5 szerszámtervezői tapasztalat

Ismeretek:

  • Siemens NX
  • Powermill

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált személyiség

Információk a kiválasztási folyamatról:

Amennyiben ez a kivételes lehetőség felkeltette az érdeklődését vagy közel áll az elképzeléseihez, úgy kérem küldje el a pályázatát az alábbi e-mail címre.

A beérkezett pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük.

Helyek Budapest
Fejér
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő