www.cvonline.hu

Szerszámtervező mérnök

  • A hirdetés 609 napja lejárt

Nemzetközi autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok 3D-s és 2D-s gyártási rajzainak elkészítése
  • Új termékekre optimális szerszám koncepció kialakítása, gyártási elvek és eljárások fejlesztése
  • Javaslatokat tesz, műszaki fejlesztéseket végez  a már meglévő  fröccsöntő szerszámok termelékenyebb, költséghatékonyabb üzemeltetését érintően
  • Karbantartja, ha szükséges pótolja a fröccsöntő szerszámok és alkatrészeinek műszaki dokumentációját
  • Kidolgozza és felügyeli a fröccsöntő szerszámokhoz szükséges pótalkatrészek rendelésének költséghatékony rendszerét.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a németországi központtal
  • Hatékonyan részt vesz a gyári Lean tevékenységben
  • Gyártandó és gyártás alatt álló szerszámok, beszállítóik nyomon követése

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi szerszámtervezői, szerszámkészítői, gépgyártástechnológus diploma
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Catia V5 ismerete
  • Legalább 2 év műanyag fröccsöntő szerszám tervezői tapasztalat,
  • Gyártástechnológiai ismeret,
  • CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, használatuk napi szinten,
  • Terhelhetőség, rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes sportolási és nyelvtanulási lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • Modern, igényes  munkakörnyezet és biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012