www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 970161

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Lemezalakító szerszámok karbantartási folyamatának fejlesztése
  • Szerszámfejlesztési optimalizálás
  • Műszaki támogatás a szerszámpróbák során
  • 3D szerszámadatbázis karbantartása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Karbantartási folyamatok hatékonyságának növelése, költségcsökkentés
  • Projekt munkákban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Szerszámtervezés és/ vagy szerszámkarbantartás területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • CAD/CAM felhasználói szintű ismeret
  • Forgácsolási és hegesztési gyakorlati tapasztalat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • Gépész / szerszámmérnök végzettség
  • Autóipari gyártó cégnél lemezalakító szerszámok konstrukciójában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye