www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 840102

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Az ügyfél által támasztott követelményeknek megfelelő új, fémmegmunkáló szerszámok tervezése vagy meglévő átmodellezése
  • Szerszámárajánlatok készítése és beszerzése külső cégektől
  • (minta vagy 3D modell alapján)
  • A szerszámokra vonatkozó műszaki 2D műhelyrajzok elkészítése, dokumentációk kezelése,
  • Szerszámok  ellenőrzése és engedélyeztetése
  • Szerszámok időszakos felülvizsgálata
  • Szerszám átvételek koordinálása
  • Zökkenőmentes szerszám áttelepítés és installáció felügyelete
  • Új szerszámok bevezetése a gyártásba
  • A szerszámon bekövetkezett változások és javítások koordinálása, dokumentálása a szerszám élettartam alatt
  • Szerszámozáshoz kapcsolódó projektek követése, irányítása,
  • Támogatja és szükséges esetben optimalizálja a gyártási folyamatot
  • Együttműködik a a területen dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 10 éves releváns szerszám tervezői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3D-s CAD programok / SolidWorks 2014,  Siemens NX 9 tervezői programok
  • felhasználó szintű ismerete
  • Jó analitikus és prezentációs készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Vevő központúság

Előny

  • Célgéptervezésben, készüléktervezésben szerzett tapasztalat
  • Sajtolóüzemben szerzett tapasztalat
  • CAM területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.