www.cvonline.hu

Szerszámtervező mérnök

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 829983
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Fröccsszerszám-tervező mérnök munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Fröccsöntött alkatrészek és szerszámok tervezése
  • Kapcsolattartás a németországi telephelyünkkel
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész vagy autóipari tervező mérnök végzettség
  • Szerszámtervezésben szerzett tapasztalat
  • Catia V5 vagy NX 8.5 magas fokú ismerete (szilárdtest és felület modellezés, valamint rajz készítés)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Anyagmérnöki végzettség, elasztomer ismeretek

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki