www.cvonline.hu
Szerszámtervező mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.09.
Jelentkezési határidő: 2014.06.13.
Hirdetés azonosító: 738192
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Fémmegmunkálás területén tevékenykedő nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK
(Dél-Pest megye)

Feladatok:

- Új szerszámok tervezése és a már meglévők igényreszabása (főként SolidEdge-ben)
- Karbantartások megszervezése
- Szerszám nyilvántartási rendszer bevezetése

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnöki)
- Szerszámtervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- Tervező programok ismerete
- CAD/CAM ismeretek
- Aktív középfokú ANGOL nyelvtudás
- Önálló munkavégzés
- Rendszerszemléletű gondolkodás

Előny:
- Kis létszámú csoport/projekt vezetésben szerzett tapasztalat