www.cvonline.hu

Szerszámtervező mérnök

  • A hirdetés 869 napja lejárt
Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk szerszámtervező mérnököt.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Huzal szikra és tömbszikra programok tervezése, készítése,
  • Elektróda tervezés,
  • CNC marógépek programozása,
  • Technológiai utasítások készítése,
  • Gyártási folyamatok irányítása,
  • 6-8 fős forgácsoló csapat napi szintű munkamenetének ütemezése és vezetése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú szakirányú (elsősorban gépészmérnök) végzettség

Tapasztalat:
  • Felsőfokú szakirányú (elsősorban gépészmérnök) végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Minimum 4-5 éves ProE vagy más 3 D tervező programban szerzett gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői tudás,
  • Erős szerszám konstruktőri ismeretek,
  • Autóipari és fröccsöntési  tapasztalat

Elvárás:

  • Min.1-2 éves munkatapasztalat műanyagfröccsöntő szerszámok tervezésében.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: T07cad

Gyártástámogató mérnök | Manufacturing engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Az Ön feladatai lesznek: A termelési...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Termékcsoport vezető | Product group leader - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...

Szerszámkészítő, CNC forgácsoló - Tata környéke

T-HR Kft.

Komárom-Esztergom, Tata, Tata