www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 19 napja lejárt

 Magyar tulajdonú, biztos háttérrel rendelkező, szakmájában elismert szerszámgyártó cég, bővülő csapatába keres új munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Alkatrészrajzok és 3D modellek alapján gyárthatósági vizsgálatban és szerszámkoncepciók kidolgozásában való részvétel
  • A szerszámkonstrukciók megalkotása a megrendelt koncepció alapján
  • A szükséges szimulációk elvégzése és közös kiértékelése
  • Kapcsolattartás, műszaki egyeztetés a vevőkkel és a társosztályokkal
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • Műanyag feldolgozó szerszámok tervezése és aktív részvétel a szerszámstandardizálási folyamatokban
  • Gyártás folyamat optimalizálása, fejlesztési projektek támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, napi szintű használata
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban, írásban)
  • Pontosság, határidők betartása, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
ELŐNY:
  • Műanyag alakító szerszámok tervezésében szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat
  • CAM tervező program ismerete
  • Unigraphics tervezőprogram ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikus csapatban
  • Innovatív munka
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Zalaegerszeg
Mould Tech Mérnöki Iroda Kft. – Zalaegerszeg
Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Szerszámkészítő, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol