www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1020134

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

Feladatok

  • Öntödei szerszámok tervezésében való részvétel (formaszerszám, magszerszám, készülékek, beömlő rendszer)
  • Termékfejlesztésben való részvétel
  • Új termékek termelésbe történő bevezetésének támogatása

Elvárások

  • Gépész vagy kohómérnöki végzettség
  • 3D tervezésben jártasság (NX, és/vagy Pro/E, és/vagy Catia, és/vagy Solidworks)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Öntőszerszámok tervezésében szerzett tapasztalat.
  • Fém-, vagy műanyag öntészetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK, Tatabánya környéke