www.cvonline.hu

Szerszámtervező mérnök (Sz-Sz-B)

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Szerszámtervező mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok 3D-s és 2D-s gyártási rajzainak elkészítése
  • Új termékekre optimális szerszám koncepció kialakítása, gyártási elvek és eljárások fejlesztése
  • A már meglévő fröccsöntő szerszámok termelékenyebb, költséghatékonyabb üzemeltetése érdekében javaslatok tétele, műszaki fejlesztések végrehajtása
  • Fröccsöntő szerszámok és alkatrészek műszaki dokumentációjának karbantartása, szükség esetén pótlása
  • Fröccsöntő szerszámokhoz szükséges pótalkatrészek rendelésének költséghatékony rendszerének kidolgozása és felügyelete
  • A vevői igények kiszolgálásához szükséges pótalkatrészek szinten tartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a németországi központtal
  • Gyári lean tevékenységben való hatékony, aktív közreműködés
  • Gyártandó és gyártás alatt álló szerszámok, beszállítóik nyomon követése

Elvárások

  • Főiskolai/ egyetemi végzettség (szerszámtervezői, szerszámkészítői, gépgyártástechnológus)
  • Minimum 2 éves, műanyag fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Catia V5 ismerete
  • CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, napi szintű alkalmazása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Gyártástechnológiai ismeretek

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word dokumentumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.