www.cvonline.hu
Szerszámtervező mérnök (Referenciaszám: PJ2494)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.09.12.
Jelentkezési határidő: 2014.10.03.
Hirdetés azonosító: 652411
lejárt

Szigetszentmiklósi, kábelkonfekcionálással és fröccsöntéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szerszámtervező mérnök
Szigetszentmiklós

Feladatok:
- Hőre lágyuló és hőre keményedő szerszámok tervezése
- Önálló 3D-s és 2D-s gyártási rajzok elkészítése
- Új termékek optimális szerszám koncepció kialakítása
- Gyártási elvek és eljárások fejlesztése
- Szerszám módosítások átvezetése a 3D és 2D konstrukción
- A gyártás felelősségteljes és pontos követése
- Szoros együttműködés a termeléssel és a mérnöki osztállyal
- Partnerekkel való műszaki egyeztetések
- Projektek menedzselése, határidők betartása

Elvárások:
- Felsőfokú gépészmérnök végzettség
- ProE alkalmazás szintű ismerete
- Legalább 2 év műanyagfröccsöntő szerszámtervezői tapasztalat
- Gyártástechnológia ismeretek
- CAD rendszerek (3D, 2D) ismerete, használatuk napi szinten
Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:
Fesőfokú, szakirányú végzettség
- SAP ismeret

Munkavégzés helye:

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes juttatás
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Azonnali munkakezdés

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palatinus Andrea kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió