www.cvonline.hu

Szerszámtervező mérnök-Győr (Referenciaszám: KJ-485)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 806514

Feladatok:

  • Gumi fröccsöntő szerszámok tervezése és fejlesztése
  • Tervrajzok ellenőrzése, alkatrészekről darabjegyzék készítése
  • Szerszámok gyártásának teljes körű menedzselése
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Géptervezési projektekben való részvétel
  • Határidők betartása

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy szerszámtervező mérnök végzettség
  • Legalább 5 éves szerszámtervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Valamely tervezőprogram ismerete (Solid Edge, Catia, ProEngineer)
  • Rugalmasság, gyakorlatiasság, megbízhatóság
  • Hajlandóság külföldi (Németország, USA) betanulásra

Munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Versenyképes bérezés

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-485-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő