www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ MÉRNÖK (GÉPÉSZMÉRNÖK) (6076)

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

A GE Hungary Kft. Zalaegerszegi Alkatrészgyára
Igazgatója és Humán Erőforrás Vezetője
pályázatot hirdet
Szerszámtervező mérnök (gépészmérnök)
munkakör betöltésére

A szerszámtervező mérnök feladatai:
•Speciális fejlesztési, hatékonysági feladatok kordinálása.
•Présszerszámok számítógépes 3d tervezése, fejlesztése, beüzemelése, folyamatos kapcsolattartás a gyártóüzemmel és a szerszámüzemmel.
•Kooperációs partnerek keresése speciális megoldásokra, kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel.
•Feldolgozási technológiák beállításának hatékony támogatása.
•Bihler szerszámtervezés és gyártás folyamatos fejlesztése.
•Alapvető anyag- és termékvizsgálatok elvégeztetése, elemzése.
•Sajtolással kapcsolatos környezetvédelmi feladatok ellátása.
•Kommunikáció az alapanyaggyártókkal és - fejlesztőkkel
•A korszerű sajtolás technológiák és alapanyagok folyamatos kutatása, alkalmazása.
•Benchmarking adatok gyűjtése, elemzése, best practice alkalmazása.
•Az üzemek műszaki tevékenységének hatékony támogatása.
•Minőségjavító projectek támogatása, gyökérokok meghatározása, selejtjavítás.
•Hatékonysági és NPI (Új termék bevezetési) projektek megvalósítása, vezetése
•Új termék fejlesztésében való aktív részvétel, gyártóképesség biztosítása.
•Hatékonysági, LEAN és Six Sigma projektek támogatása
•KEM elvárások, eljárások betartatása, kialakítása

Pályázati feltételek:
•Felsőfokú gépészmérnöki végzettség, hidegalakító, szerszámtervező mérnöki szakág
•3-5 év szakmai tapasztalat
•Angol középfokú nyelvismeret,
•Műszaki rajz ismerete, készítése,
•LEAN/6 sigma tapasztalat előny,
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office, Minitab/,
•Minőségbiztosítási ismeretek,
•Vezetői és kommunikációs készség, határozottság, szervezőkészség, döntési képesség,
•Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség,
•Elkötelezettség a GE értékek iránt.

Előnyt jelent:
•Vezetői tapasztalat,

•Fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a  E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.