www.cvonline.hu

SZERSZÁMTERVEZŐ-KARBANTARTÓ MÉRNÖK (műanyag fröccsöntés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 694269

Link megjelenítéseimages/editor/1348743489.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Tatabánya környékén található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Fröccsöntő szerszámok karbantartása, korrekciója, kisebb módosítások véghezvitele
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Huzal szikra és tömbszikra programok tervezése, készítése
  • Elektróda tervezés
  • CNC marógépek programozása
  • Technológiai utasítások készítése
  • Gyártási folyamatok irányítása
  • 6-8 fős forgácsoló csapat napi szintű munkamenetének ütemezése és vezetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú (elsősorban gépészmérnök) végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 4-5 éves ProE vagy más 3 D tervező programban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői tudás
  • Erős szerszám konstruktőri ismeretek
  • Autóipari és fröccsöntési tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMTERVEZŐ-KARBANTARTÓ MÉRNÖK (műanyag fröccsöntés), Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése