www.cvonline.hu

SZERSZÁMTECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1059234

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Transzferkarok, loading feederek, szerszámvédelem optimalizálása
  • Konstrukciós fejlesztések, módosítások tervezése, végrehajtásának koordinációja
  • Preventív karbantartási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése
  • Műszaki támogatás
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Projektmunkákban való részvétel

Elvárások

  • Mechatronikai, automatizálási végzettség
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • 2D és 3D CAD szoftver felhasználói szintű ismeret
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMTECHNIKUS, Komárom-Esztergom megye