Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SZERSZÁMSZERKESZTŐ

Tech People Hungary Kft.-SZERSZÁMSZERKESZTŐ
Hozzáadva 2012.05.07.
Hirdetés azonosító: 403218
lejárt

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladatok:

•    A futómű gyártás területén a termékcsoportokhoz rendelt, forgácsoló szerszámok, befogó és hegesztő készülékek, szerelő szerszámok, mérő-és ellenőrző eszközök tervezése
•    Önálló 3D-s konstrukció (Solid Edge ST4)
•    Gyártási elvek és eljárások fejlesztése
•    A tervezést követően a gyártás felelősségteljes és pontos követése
•    Szoros együttműködés a gyártmányfejlesztés és a termelés területeivel
•    Munkavégzés egy fiatal és dinamikus csapatban
•    Kihívást jelentő munka korszerű technikai körülmények között

Elvárások:

•    Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
•    Legalább 3 éves szerkesztői területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Kommunikációképes (írásban és szóban) német és/vagy angol nyelvtudás
•    Rugalmasság
•    Eredményorientált szemlélet
•    Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
•    Határozott fellépés

Előny:

•    Szerszámtervezés területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Szombathely
Kategória
Termelés / Gyártás, Kereskedelem / Értékesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szombathely

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése