Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Szerszámszerkesztő

  • Frissítve 27 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Alkatrész rajzok készítése 3D-s modell alapján
  • A speciális gyártóeszközök műszaki dokumentációjának előkészítése,
  • Rajzdokumentációk és specifikációk kezelése
  • Árajánlatok készítése

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség – Technikus (gépszerkesztő-, gépész-, gépgyártástechnológiai technikus)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Gyártástechnológiai tapasztalat
  • 3D-s tervezői program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Békéscsaba
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés