www.cvonline.hu

Szerszámszerelő

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Nagy múltú, külföldi tulajdonú, piacvezető autóipari beszállító vállalat keres az ország bármely pontjáról elhivatott, munkáját önállóan végezni tudó tapasztalt szakembereket (több főt) szerelői munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Fémipari szerszámok karbantartása, javítása.
  • A szerszámok hibáinak kiszűrése, kezelése, elhárítása.
  • Szerszám karbantartási tervek végrehajtása.
  • Biztosítani a termelés folyamatosságát.

Elvárások:

  • Pár éves szakmai tapasztalat fémipari szerszámok javításában, karbantartásában.
  • Műszaki végzettség, előny a szerszámkészítő.
  • Hegesztési ismeretek.
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség.

Lehetőség:

  • Sikeres, kreatív csapat részesévé válhat.
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség egy világszínvonalú munkakörnyezetben.
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő bonus rendszer.
  • Albérlet támogatása, utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát, jelentkezését a lenti e-mail címre. Rövid időn belül minden pályázót értesítünk! A felvétel folyamatos, több főre számítunk, azonnali kezdésre is van lehetőség. További érdeklődés esetén kérem, hívja a +36 70 434 20 97-es telefonszámot.