www.cvonline.hu

Szerszámműszerész - INTS/K/012

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szerszámműszerész

Munkavégzés helye:

Stuttgart környéke

Főbb feladatok

  • Szerszámok javítása
  • Gépi eszközök, szerszámok tárolása és karbantartása
  • Szerszámok, eszközök tartozékainak elkészítése
  • Karbantartási munkák

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, több éves szakmai tapasztalat
  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1300 -1400 Euró/hó)
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése emailcímre vagy keressen minket elérhetőségeinken.