www.cvonline.hu
Szerszámmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.31.
Jelentkezési határidő: 2014.11.04.
Hirdetés azonosító: 853191
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű autóipar szektorban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Új és meglevő termékek szerszám- illetve technológiai fejlesztése
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, és a központi szervezettel
- A termelés akadálymentes működéséhez szükséges szerszámellátás biztosítása
- Szerszámköltségek éves tervezése, folyamatos követése, optimalizálása
- Szükséges szerszámváltozások, tesztek koordinálása, dokumentálása
- Szerszámproblémák követése, problémamegoldásokban való részvétel, dokumentálás
- Statisztikák, jelentések készítése
- Szoros együttműködés a társosztályokkal, társgyárakkal

Követelmények
-Gépészmérnök végzettség (gépgyártástechnológia szakirány)
- 2-3 éves gyártástechnológiai tapasztalat
- Forgácsolástechnológia ismeretek
- Tervező programok ismerete
- Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló problémamegoldó készség és kommunikációs készség
- Minőségtudatos szemlélet, nyitottság a változásokra
Önálló munkavégzés
- B kategóriás vezetői engedély