www.cvonline.hu

Szerszámmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 850363

Nemzetközi, technológiájában élenjáró gyártópartnerünk keres új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Meglévő technológiák optimalizálása;
  • NC programok írása;
  • Új forgácsolási technológiák bevezetése;
  • Forgácsoló szerszámok optimális kiválasztása;
  • Szerszámtesztek levezénylése;
  • Költségcsökkentési projektek vezetése;
  • Meglévő szerszámkészlet optimalizálása.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Forgácsolási területen szerzett több éves tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Precíz, megbízható munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség.
Előny:
  • Készüléktervezési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Ügyfelünk a szektorban versenyképes bérezést, színvonalas munkakörnyezetet és nemzetközi karrierlehetőséget kínál hosszú távon.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió