www.cvonline.hu

SZERSZÁMMÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 840085

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári (székesfehérvári kihelyezett) gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • stancoló és fröccsöntő szerszámok javíttatása, hibás alkatrészek definiálása, javítási mód egyeztetése alvállalkozóval
  • szerszám karbantartások ellenőrzése, szakmai felügyelete
  • termelés egyéb mechanikus eszközeinek kontrolállása, javítása, javíttatása
  • termelési layoutotk készítése
  • eszköz leltárok készítése
  • alvállalkozókkal kapcsolattartás
  • hiányzó szerszám alkatrész rajzok elkészítése
  • Árajánlatokhoz műszaki kalkuláció készítése
  • Szerszámspecifikáció elkészítése
  • Árajánlatok bekérése, azok összevetése, szerszámgyártó kiválasztása
  • Heti progress riportok felkövetése
  • Szerszámpróbák szervezése, azokon való aktív részvétel, riportozás
  • Mérési jegyzőkönyvek elemzése, szükséges akciók meghatározása
  • A beérkező szerszámok adaptálásában és jóváhagyásában való közreműködés
  • A gyártó szerszámok karbantartásával, javításával és módosításával kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • A gyártó szerszámok fejlesztése a minőség és a hatékonyság növelése érdekében.
  • Munkájában a munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartása.
  • Részt vesz a részére kijelölt projekt munkájában a projektvezető által meghatározott feladatok végrehajtásában.
  • Végrehajtja a tevékenységéhez tartozó azon feladatokat, amivel felettes vezetője megbízza.
  • Folyamatosan fejleszti tudását, megismeri és alkalmazza szakterületének legújabb fejlesztési eredményeit.

Elvárások

  • Iskolai végzettsége: Műszaki közép vagy felsőfokú végzettség (gépész)
  • Gyakorlat fajtája, ideje 3-5 és szerszám gyártási/javítási (stancoló és fröccsöntő szerszámok), elektronikai szerelési tapasztalat, EMS gyártás ismerete
  • Nyelvismeret fajtája, szintje: German / English
  • Számítástechnikai tudás / (Computer knowledge):  ACAD, Excel, Solidworks

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.