www.cvonline.hu
Szerszámmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.08.
Hirdetés azonosító: 821327
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fröccsöntés során használt szerszámok tervezése
  • Karbantartási eljárások definiálása és nyomon követése minden fröccsöntő szerszámra
  • Megoldási javaslatok a termékfejlesztést előirányzó szerszámmódosításra
  • Naprakészen tartani a szerszámok 2D/3D rajzait, modelljeit
  • Műszaki támogatás a szerszámpróbák és alapanyagpróbák során, új szerszámoknál az optimális fröccsöntési paraméterek definiálása
  • Közreműködni sürgősségi szerszámjavítás és szerszámmódosítások alkalmával a helyi, vagy külső szerszámcégekkel
  • Folyamatok koordinálása külső és belső műszaki probléma megoldásoknál a meglévő műanyag fröccsöntéssel kapcsolatos szerszámoknál
  • Hatékony kommunikáció kialakítása a beszállítók, és a vállalati részlegek, valamint a fejlesztő központok felé
  • Együttműködés a szerszámtervezés és gyártás során a beszállítóval
  • A gyártó szerszámok fejlesztése a minőség és a hatékonyság növelése érdekében
  • Technológia kidolgozásában való részvétel, javaslattétel technológiai változtatásokban

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, szerszámtervezői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min.2-5 év tapasztalat, 5+ év tapasztalat előnyt jelent
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok tervezésében való jártasság
  • 3D tervező programok ismerete (CAD - AutoCAD elvárás, Unigraphics (NX) előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás elvárt, német nyelvtudás előny
  • Fröccsöntési technológiai ismeretek és műanyagipari ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.