www.cvonline.hu

SZERSZÁMMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1080778

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítés kapcsán tapasztalt és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új projektek támogatása szerszám oldalról: szerszám/ alkatrész konstrukciók meghatározása, elbírálása
  • Projekt fázisban szerszámtervek jóváhagyása
  • Szerszám- és alkatrész módosítások egyeztetése, megbízások kiadása
  • Gyártóeszközök, szerszámok felügyelete
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, felügyelete (új szerszámokkal szembeni követelmények kidolgozása)
  • Ártárgyalások lefolytatása szerszám beszállítókkal (árversenyeztetés)
  • Értékelemzés a beszállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Tapasztalat szerszámmérnök munkakörben
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Fröccsöntési ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, adatbázis-kezelés)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Értékelemzési ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (étkezési támogatás, cafeteria, sporttámogatás, iskolakezdési támogatás)
  • Utazási támogatás
  • Képzések
  • 13. havi fizetés
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMMÉRNÖK, Veszprém megye